środa, 30 stycznia 2013

Czekoladowy alkohol miłości :)

Walentynki, walentynki… Wszędzie czuć już romantyczny klimat. Witryny sklepowe pełne są czerwonych serduszek, amorków czy róż. Niektórzy nie przepadają za tym świętem, twierdząc, że miłość powinniśmy okazywać sobie codziennie, nie tylko w ten jeden dzień w roku. Inni nie mogą już się doczekać 14 lutego, właśnie po to, aby wyjawić skrywane uczucia i sympatie. Ta data stwarza ku temu doskonałą okazję. Jak umilić sobie ten dzień? Chocotella będzie tu niezbędnym atrybutem.Święto zakochanych we dwoje…

Od wieków czekolada to jeden z najbardziej znanych afrodyzjaków. Dzieje się tak dlatego, iż zawiera składniki antydepresyjne, a jej smak pozwala nam się odprężyć i przenieść w zupełnie inny wymiar. Sam Casanova podobno pijał czekoladę zamiast szampana, twierdząc, że tylko ten napój pozwala wyzwolić najlepsze emocje. Taka też jest Chocotella – pyszny, puszysty likier. Śmiało może stać się eliksirem miłości właśnie 14 lutego. Aby umilić walentynkowy wieczór możesz pić ją samodzielnie, dodać do fantazyjnego deseru lub przyrządzić fikuśnego drinka:

Czekoladowa tajemnica
20 ml likieru Chocotella
40 ml śmietanki
40 ml mleka
Dekoracja: ”perełki czekoladowe"
Wszystkie składniki wymieszać w shakerze z kostkami lodu i przelać do kieliszka do szampana.

Walentynki prawie „solo”…
Nie przepadasz za walentynkami i nie masz z kim ich spędzić? Nic prostszego: zaproś przyjaciółki na plotki właśnie w celu udowodnienia, że możecie liczyć na siebie i spędzić to święto na swój niepowtarzalny sposób. Obejrzyjcie romantyczną komedię wraz z pucharkiem ulubionych czekoladowych lodów polanych właśnie Chocotellą. Ten pyszny deser sprawi, że poczujecie się naprawdę szczęśliwe, gdyż czekolada wyzwala hormon szczęścia. Dla smakoszy cytrusowych aromatów mamy alternatywę w postaci Chocotelli Orange. 500-mililitrowa butelka, w której zamknięty został niepowtarzalny, czekoladowy aromat została zaprojektowana we Włoszech. Jej walory estetyczne wkomponują się w kobiecy wieczór.

Chocotella oraz Chocotella Orange to nie tylko pyszny likier, ale także doskonały pomysł na umilenie sobie walentynkowego wieczoru… Dzięki niej każdą chwilę możemy celebrować w szczególny sposób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz